Home Eğitim Teknofest İçin Yarışacak Öğrenciler Aranıyor!
0

Teknofest İçin Yarışacak Öğrenciler Aranıyor!

Teknofest İçin Yarışacak Öğrenciler Aranıyor!
144
0

Yeni Nesil ARGE olarak, Teknofest yarışmalarına hazırlanmak veya Arduino öğrenmek isteyen herkese özel iki aşamalı bir eğitim serisi gerçekleştireceğiz.

Eğitimin ilk aşaması, 1 ay süresince Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Araştırma Görevlisi Ömer Faruk Göksu eğitmenliğinde ve ona yardımcı olacak öğrenci asistanlarıyla beraber  temel Arduino eğitimlerini gerçekleştirmektir. Eğitime katılım ücretsizdir, eğitim süresince kullanılacak tüm ekipmanlar kulübümüz tarafından temin edilecektir ve ücreti 80₺’dir. Eğitim tarihleri aşağıdaki gibidir.

  • 14 Aralık Cumartesi 10:00 – 17:00
  • 21 Aralık Cumartesi 10:00 – 14:00
  • 28 Aralık Cumartesi 10:00 – 14:00

Katılımcılar, eğitime her zaman gelmekle yükümlüdürler. Eğitim sonunda katılımcılara önerilen veya kendi tasarladıkları projeleri bireysel veya grup olarak sunmaları beklenmektedir. Eğitime kaydolmak için yeninesilarge.com/arduino kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Eğitimin ikinci aşaması ise Arduino eğitimini veya Mikroişlemci Sistemleri dersini başarıyla tamamlamış olan kişiler için geçerli olacaktır. Bu aşamada katılımcılardan Teknofest  için kendilerine uygun bir yarışma kategorisi seçip bireysel veya grup olarak çalışmaları beklenmektedir. Eğitim süresince Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Araştırma Görevlisi Ömer Faruk Göksu ve Araştırma Görevlisi Güner Tatar, katılımcılara teknik destek sağlayacaktır.

 

 

144 kez okundu.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir