Home Projeler CS:GO de_fsmvu

CS:GO de_fsmvu

CS:GO de_fsmvu
303
0

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Yeni Nesil ARGE kulübü olarak okulumuzun Haliç kampüsünün Counter Strike Global Offensive oyunu için haritasını yaptık ve steam atölyesinde bütün oyuncular ile paylaştık. Eğer sizde CS:GO’ya sahip isteniz atölyeden de_fsmvu olarak aratabilir, haritaya abone olarak oynayabilirsiniz.

İki kişinin yürüttüğü bu proje 4 ay süren bir çalışmayla 200 saat sonunda tamamlandı. Bu haritayı yaparken Valve oyun yapım şirketinin Hammer level editörünü kullandık. Projenin baş mimarı olan Furkan Sarıhan 4 aylık süre içerisinde bu programı kullanmayı öğrendi ve bu hayali gerçeğe dönüştürdü.

Toplamda … blok, … model kullanıldı. Sadece 2 kişinin yürüttüğü bu proje söz verildiği gibi 13 Şubat 2017 tarihinde paylaşıldı. www.fsmvunity.com adresinden yapılan geri sayım ile takipçiler projenin yayınlanma tarihini takip edebildi.

Kulübümüzün ilk projesi olan de_fsmvu haritası kulüp üyelerine moral ve motivasyon olurken bundan sonra yapılacak olan projeler içinde örnek olacaktır. Kulübümüzün kuruluş amacı olan “sadece konuşulmasın, gerçek olsun” düşüncesi bu projesi ile neden böyle bir topluluk kurduğumuzu göstermiş oldu.

İçinde bulunduğum bu projede bir çok tecrübe ve fikir edindim. Eğer sizinde bunun gibi projeleriniz, fikirleriniz, ve düşünceleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Atölye linki: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=863150441&searchtext=de_fsmvu

Tanıtım videosu: https://www.youtube.com/watch?v=2ai7oLKKJac

Bedirhan Yıldırım – Yeni Nesil ARGE

 

303 kez okundu.

Bedirhan Yıldırım 1996 yılında İstanbul‘da doğdum. Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun oldum ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitim görmekteyim. Lisede bilgisayar konusunda kendimi geliştirmeye başladım ve tasarım alanında; photoshop, illustrator, after effect ve cinema 4D, internet alanında; html, css, jquery ve php kodlamayı öğrendim. Ardunio dünyasını keşfettikten sonra java ve c++ kodlama dillerini öğrenmeye başladım. Donanıma olan merakla kendimi robotik konusunda geliştiriyorum.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir